Emniyet Bandı

Yüksek kapasiteli makinalarınız için bobin halinde, veya istenilen boy ve ebatlarda kesili üretilir. Her ebat cam, pet, plastik, şişe, kavanoz vb. kaplarda kullanılır. Tercih edilen malzeme cinsi; Blown PVC – %50 – Ucuz olması ve Vakupak Etiket üretimi bir film olduğu için çok hızlı termin süresi tercih sebebi… PVC – %58, %63 TD – Yüksek hızlı aplikasyon makinalarındaki performansı tercih sebebi…

Garanti Bantları

Günümüzde kozmetikten gıdaya, ayakkabı boyasından ilaçlara kadar birçok ürün son kullanıcısına bozulmadan ulaşabilmesi ancak taşıdığı ambalajla mümkündür. PVC şrink film bu tip ürünlerin boyunlarına kalıp halinde oturarak açılmalarını engeller.bu garanti bandı güvenlik bandı yada emniyet bandı olarak adlandırılmaktadır

Bobin halinde ve kesilmiş olarak sağlamaktayız. Dikişsiz boru çekim güvenlik bandı üreticilerimiz için daha şık bir görünüm sağlamaktadır.

Kapak Garanti Bandı

Kapak bandı emniyet bandı enine yüksek oranda çeken PVC filmlerden imal edilmektedir.Özellikle damacana, plastik ve cam şişelerde kullanılmaktadır.Damacana bandı, security band, Seal sealed emniyet bandı bantı kavanoz kapağı güvenlik bandı şeklinde tabirleri mevcuttur.

Birleşik Paketleme

Birleşik Paketlemeler benzer 2-3 ürünün birarada satılmasını kolaylaştırdıkları gibi herhangi bir ürüne promosyon eklenmesini de sağlar.

Preform Kapak Etiketleri

Özellikle tüp gazlarda kullanılan preform etiketler, baskılı veya baskısız olarak kullanılmaktadır. Önceden ısı ile kalıba sokulmuş olan bu tip etiketler, uygulayıcıya kolaylık sağlamaktadır.

Gövde Etiketleri

Body sleeve olarak bilinen komple gövdeyi kaplayan bu etiket cinsleri PVC ve PET filmlerden imal edilmektedir. Grafik öğelerle birlikte ürüne 360 bir görsellik sağlamaktadır. Bu da ürünün albenisini yükseltmektedir.

Çok renk baskı için dikişli imal edilmek durumundadır.